Już za parę chwil Matura!

Drogi Maturzysto! Czas pomyśleć o zbliżającym się Egzaminie Dojrzałości. Zgłoś się do nas, a My na pewno Ci pomożemy. Z Nami bezstresowo, szybko i skutecznie przygotujesz się do Matury. Czas pomysleć o swojej przyszłości!

10.11.2011
Więcej...
Drogi Gimnazjalisto!

Już niedługo Egzamin Gimnazjalny! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Ciebie ciekawe propozycje! Nie zwlekaj i zgłoś się do Nas. Z Nami na pewno zdasz egzaminy z języka obcego oraz części humanistycznej i matematyczno-przyrodniczej. 

08.11.2011
Więcej...
Strona główna
Chcesz znaleźć szkołę języków obcych, która oferuje skuteczne kursy językowe oraz przedmiotowe? Czujesz, że nadszedł czas przełamania bariery językowej? Martwisz się nadchodzącym egzaminem gimnazjalnym lub maturalnym Twojego dziecka? Szukasz profesjonalnych i tanich kursów lub korepetycji? Jeżeli tak, zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Nauczymy każdego, na każdym poziomie zaawansowania. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna, profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie oraz elastyczność, sprawiają, że cieszymy się dużym zaufaniem i zadowoleniem naszych klientów. Zadajemy sobie również sprawę, z tego, jak istotną rolę w procesie nauki odgrywa przyjazna atmosfera i indywidualne podejście do ucznia. My dbamy o miły nastrój i nie uczymy szablonowo. Szkoła Językowa oraz Centrum Edukacji Efect zaprasza do Szczecina, Stargardu Szczecińskiego i okolic.
Serdecznie zapraszamy!


Każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy kursy, korepetycje językowe oraz przedmiotowe. Szkolenia dla firm, tłumaczenia, również wysokospecjalistyczne. Uczymy dzieci od lat 4, młodzież oraz osoby dorosłe. Przygotowujemy do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych oraz certyfikatów językowych. Prowadzimy zajęcia grupowe i indywidualne.